Bodrum Nakliyat  Google+

Pozitif Şehirler arası nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliye Nakliyat Denince Akla Gelen Firmalar Arasında Pozitif nakliyat ismini ön planda görmek mümkündür. Evden eve Taşıma işi profesyonel bir işdir. Bizle Çalışmadan Önce Ekspertiz Personel İsteyiniz. Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun farkındayız ve bunun için Titizlikle çalışıp Bostancı ve yakınlardında Güveniler Evden eve nakliyat firmasıyız. 

Sebebi ise dürüst ve güvenli disiplinli çalışmasıdır. ilke edindiği önce müşteri memnuniyeti marka olmasına sebebiyet olmuştur.  Bostancı ve çevresinde Ev ofis banka işyeri taşınmasında kaliteli işleri başarmış ve hep Güzel Söylentilere layik görülmüştür.1998 yılından bu yana hep yenilikçi olan Bostancı nakliye nakliyat taşımacılık sektöründe hep ön planda olmayı başarmışızdır.

Uluslararası standartlarda evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız Pozitif Nakliyat %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek tüm çalışanlarına bu doğrultuda eğitim vermiştir.

Evden eve nakliyat sektöründe öncü firmalardan olan Pozitif Nakliyat Bostancı ve çevre semtlerinde güleryüzlü ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.

Bostancı şehirler arası nakliyat  küçükyallı altıntepe kadıköy suadiye erenköy evden eve taşımacılığın dogru tercihi Hizmet Bizden Teşekür Sizden.

 

Sosyal Medya'da Paylaş

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

Pozitif Nakliyat Tic. Ltd. Sti. 

 

Telefonlarımız : 0532 544 07 95

(0216)-518 02 18
(0212)-505 86 56

Adres: Atatürk Cad.No.26 Küçükyalı 
Maltepe / İstanbul