Bodrum Nakliyat  Google+

Pozitif Şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nakliye Hizmetlerini Yaptırırken Pozitif Nakliyat Firmasından Fiyat Almadan Şehirler arası Evden Eve Taşıma İşlemini Gerçekleştirmeyiniz. Anlayacaksınızki Kaliteyi Ucuza Yaptıracaksınız.Müşteri Memnuniyeti  Ön Planda Tutularak Güvenli Güleryüzlü Müşteri Memnuniyetini Göz Önünde Bulunduran Firmamız Parayı İkinci Plan Olarak Görmüştür Ve Hep Kzanmıştır. Sigortalı Kurumsal Evden Eve Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Yapan Firmamız Sorunsuz Hizmet Noktası Olmuştur.1998 Yılında Kurulmuş OLup Bu Günlere Gelirken Hep Yenilikçi Olmuş Kaliteden Ödün Vermemiştir.Evden Eve Nakliyat taşımacılığının sorumluluğunu ve bilinçliliğini benimsemiş olan pozitif nakliyat firmamızı tercih ettiyiniz için teşşekürü bi şükran biliriz.

  • Pozitif Nakliyat Nasıl Çalışır: Evden Eve Nakliyat gün geçtikçe artan firmalar sayesinde gerçek nakliye kimliğini kaybetme noktasına gelmiştir. Bu yüzdendir ki,  seçici güzel bir firma bulmak çok zor bir duruma gelmiş, müşterilerin geneli ucuz olsun diye Kaliteli ve Sağlıklı bir nakliyattan uzaklaşmış, Ne olduğu belli olmayan Fason şirketlerin  kırık dökük taşıma Araçları ve yöntemleriyle karşı karşıya gelmiştir. Pozitif Nakliyat  ;
  • Sektöründe On yıllık Tecrübesiyle Sizlere Güvenli, Sağlıklı ve Sigortalı Nakliye ve Taşınma Hizmeti Sunar.
  • Pozitif Nakliyat Telefonla Anlaşma yapmaz. Sonrada Fiyat Arttırmaz. Çünkü Nakliyesi yapılacak eşyayı gider Ekspertiz eder. Ekspertiz eşyaya bakar, Gereken işlemlerini yapar ve Onun doğrultusunda Eşyanın nasıl taşınacağını, Hangi Arabanı taşıyacağını ve kaç kişinin taşıyacağını belirler.
  • Taşınacak Eşya Avrupa’dan ithal Paplonlarla sarılarak Güzel ve Güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
  • Kırılacak olan eşyalar Özel kolilere tek tek sarılarak konulur ve üzerlerine ne oldukları yazılır.
  • Sökülüp takılması gereken Mobilyalar için tecrübeli bir çalışan görevlendirilir ve vida ve benzeri hiçbir  araç gereç kaybolmadan yerine kurulur.
  • Pozitif Nakliyat Şehirlerarası Taşımacılık'da sizleri Madur etmez. Kaliteli ve Güvenil bir Şehirlerarası taşıma yapmış olursunuz
  • Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizi yaptırıken  ilk olarak yapmanız gereken bizi aramak. Bizleri seçmek zorunda değilsiniz ama size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı sunucağımız amin olabilirsiniz.

İlke edindiğimiz  Bir Müşteri Bin Müşteridir.düşüncesiyle çıkmış olduğumuz bu yolculuk da hizmet bizden teşekkür etmek ise sizden olacaktır. 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaş

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to Twitter

Pozitif Nakliyat Tic. Ltd. Sti. 

 

Telefonlarımız : 0532 544 07 95

(0216)-518 02 18
(0212)-505 86 56

Adres: Atatürk Cad.No.26 Küçükyalı 
Maltepe / İstanbul